תכונות שימושיות של קוויאר אדום

posted in: מאמרים | 1

קוויאר אדום – דג סלמון ביצה זה כמו סלמון, סלמון צ'אם, ואחרים. זה שונה בצבע, גודל וטעם, תלוי מינים של דגים. כמעט שליש מן המעדן הזה מורכב חלבון, וזה מאוד קל לעיכול ומכיל כמויות גדולות של חומצות שומן רב בלתי רווי. כפי שמוצג על ידי מחקרים רבים, חומצות אלה לשפר את פעילות המוח מועילה לעיניים. הם להגדיל חסינות בעלי תכונות אנטי אלרגיות חזקות. בנוסף החלבונים כלולים הביצים של אדום, תאים שימושיים עבור התאוששות ונורמליזציה של לחץ דם, כמו כלול רכב שומני חלבוני כולסטרול מנוטרל

קוויאר סלמון אינו מכיל שומנים ופחמימות, אך ערך התוכן וכוח הקלוריות עולה בשר וחלב. עם שימוש קבוע של קוויאר אדום משמעותית את הסיכון למחלות לב וכלי דם, כמו על ידי שיפור זרימת הדם מפחיתה את הסיכון לקרישי דם. וכולסטרול מזיקים הכלול ביצים, כמעט ניטרלו לציטין מועיל, אשר לא רק מקטין את כמות הכולסטרול בדם, אבל זה מעורר את המערכת החיסונית ומאיטה את תהליך ההזדקנות.

קוויאר סלמון כבר מזמן נחשב למוצר שתומך את החיוניות של הגוף, והוא שנקבעו כתרופה טבעית במקרים בהם יש צורך להעלות את רמת ההמוגלובין בדם. וליובל כמו יסודות קורט נכלל בהרכב שלה, המיוצג על ידי זרחן, ברזל, חומצה פולית ואשלגן. שלושה כריכים עם קוויאר אדום ביום יספקו לכם 50% של הדרישה היומית של החלבון, זרחן ויוד לחלוטין.

One Response

  1. Интересует красная икра,30 кг и болеее,цена

Leave a Reply