קוויאר כמו קוסמטיקאית

posted in: מאמרים | 0

אתה ולדמיין שזה לא יכול לדמיין. מה זה? זה קוויאר שחור יכול לשמש לא רק כמעדן בפנים, אלא גם מבחוץ – כלומר בצורת מסכות לכפות אותה על הפנים. שכבה עבה. איך עשיתי את זה הנסיכה דיאנה. כן, זה אומר שזה היה סוד היופי של דיאנה. למרות העובדה כי משפחת המלוכה לא היה כל תודה נסיכה הפנים עור חלק אל קוויאר שחור היה חלק ורך.

איך לכתוב קוסמטיקאי המוביל, קוויאר שחור יש לו היכולת הנדירה כדי להצעיר את העור, מכיוון שהיא מכילה סט של שילוב מיוחד והייחודי של מספר רב של חלבונים, ויטמינים ומינרלים חשובים. מלבד התצורה שלו לתצורת תאים של תאי עור אנושיים, אשר משפרים באופן משמעותי את ההשפעה של התחדשות.

חלק ומכוני יופי גם להשתמש בשיטה של הנסיכה דיאנה – בד הפנים דק מצופה, אשר מטיל ביצים. ואז ללטף את המסכה כדי שהביצים אבדו עור המסה שלהם. פתיחת אפקט קוסמטי קוויאר נעשה בטעות. מאדאם דוחן, מהמייסדים של קוסמטיקה בצרפת, משכו את תשומת לב לעובדה כי נשים לגלף דגים וקוויאר דגו, ידות גם בגיל מבוגר נשארו חלקה צעירה.

ורק אז במקרה זה הבאנו בסיס מדעי, והחל לכתוב קוויאר המכיל ריכוז גבוה יותר של אלמנטים חשובים: ויטמינים, חלבונים, שומנים, סטרולים. קוויאר נותן את גמישות העור, מחזק עור עייף ומשאיר אותו זוהר ובריא. הם אומרים כי איפור על העור ולאחר מכן להחיל במהירות נראה מרהיב.

נותר רק להזמין ביצי החנות המקוונת שלנו להרגיש כמו נסיכה לפחות במשך חצי שעה.

Leave a Reply